زبان :
آمار بازدید
بازدید کننده امروز:1
بازدید کننده دیروز:2
بازدید کننده هفت روز گذشته:25
بازدید کننده ماه جاری:25
بازدید کننده کل:1133
برگزار کنندگان
حامیان مالی
 1fa  2fa  3fa  fa
درباره همایش

در پی برگزاری موفقیت آمیز اولین کنفراس بین المللی زئولیت ایران، که در دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک تهران) برگزار شد، تصمیم گرفته شد تا این همایش هر دوسال یک بار برگزار شود. به همین دلیل، سه همایش در دانشگاه تهران 2010، دانشگاه اراک 2012 و دانشگاه علم وصنعت 2015 (کنفرانس ملی)، برگزار شد. بدین وسیله از طرف کمیته اجرایی از شما صمیمانه دعوت می شود تا در چهارمین کنفرانس بین المللی زئولیت ایران (IIZC’17) شرکت نمایید. این کنفرانس به مدت دو روز در اول و دوم شهریورماه سال 1396 در دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان برگزار می شود. این کنفرانس متخصصان صنعتی و دانشگاهی را که به طور فعال به علم و فن آوری مواد زئولیت و مواد زئولیتی علاقه مند هستند را گرد هم می آورد. برنامه علمی کنفرانس زمینه های مختلفی از علم و صنعت زئولیت را می پوشاند و تمرکز ویژه ای روی قسمت های نانوتکنولوژی، شناسایی و کاربردهای جدید آنها دارد.

گلپایگانشهرستان گلپایگان از شهرهای غربی استان اصفهان بوده و در فاصله 186کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد. این شهرستان با مساحت حدود 2421 کیلومتر مربع و ارتفاع 1924 متر از سطح دریا، دارای آب و هوای معتدل است. بر اساس شواهدی که از تپه­های تاریخی شهرستان بدست آمده است تاریخ تمدن  این شهر به 7000 سال پیش باز می گردد، اما با استناد به سنگ نگاره­های تاریخی و نقوش صخره­ای سابقه سکونت در دشت گلپایگان به دوران پیش از تاریخ یعنی دوران میان سنگی و نوسنگی می­رسد.

گلپایگان یک دشت زیبا می باشد که موجب شده است تا شهر تولید شیر و محصولات دامی در کشور شود. به همین دلیل کباب و لبنیات این شهر مشهور و به شناخته شده است.پوستر
کتاب های جدید منتشر شده


Environmental Zeolites and Aqueous Media

این کتاب منبعی ارزشمند برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، دانشجویان مقطع کارشناسی و محققانی است که به دنبال اطلاعات به روز و مهم در این زمینه می باشند.

اطلاعات بیشتر Click Here
پیوندها

International Natural Zeolite Association

انجمن بین المللی زئولیت طبیعیInternational Zeolite Association

انجمن بین المللی زئولیت